Open Atrium Sitemap (7.x-2.4) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: or
bo: ཡང་ན
