Open Atrium Sitemap (7.x-2.2) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Save
gu: સાચવો

en: Help
gu: મદદ

en: View
gu: જુઓ

en: Node
gu: નોડ

en: or
gu: અથવા
