Open Atrium Sitemap (7.x-2.5) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Delete
id: Hapus

en: Cancel
id: Batal

en: Settings
id: Pengaturan

en: Save
id: Simpan

en: Help
id: Bantuan

en: View
id: Lihat

en: or
id: atau
