Open Atrium Sitemap (7.x-2.3) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Edit
lv: Labot

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Save
lv: Saglabāt

en: Help
lv: Palīdzība

en: View
lv: Skatīt

en: Rename
lv: pārsaukt

en: Node
lv: Mezgls

en: or
lv: vai
