Open Atrium Sitemap (7.x-2.2) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Delete
mr: मिटवा

en: Cancel
mr: रद्द

en: Edit
mr: संपादन

en: Settings
mr: संरचना

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Help
mr: मदत

en: View
mr: बघा

en: Node
mr: शाखा
