Open Atrium Sitemap (7.x-2.2) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Home
pt: Início

en: Delete
pt: Eliminar

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Edit
pt: Editar

en: Settings
pt: Definições

en: Save
pt: Guardar

en: Help
pt: Ajuda

en: View
pt: Mostrar

en: Node
pt: Nó

en: or
pt: ou
