Open Atrium Styles (7.x-2.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Small
fr: Petit

en: Large
fr: Grand

en: Close
fr: Fermer

en: Buttons
fr: Boutons

en: Tabs
fr: Onglets

en: Inversed
fr: Inversé

en: <None>
fr: -Aucun-

en: Stacked
fr: Empilé

en: Pills
fr: Pastilles
