Open Atrium Styles (7.x-2.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Small
lt: Mažas

en: Large
lt: Didelis

en: Normal
lt: Normalus

en: Close
lt: Uždaryti

en: Buttons
lt: Mygtukai

en: Style
lt: Stilius

en: Tabs
lt: Kortelės

en: <None>
lt: -Joks-
