Open Atrium Styles (7.x-2.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Small
lv: Mazs

en: Large
lv: Liels

en: Normal
lv: Normāls

en: Close
lv: Aizvērt

en: Style
lv: Stils

en: Tabs
lv: Cilnes
