Open Atrium Styles (7.x-2.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Small
sk: Malé

en: Large
sk: Veľké

en: Normal
sk: Normálny

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Style
sk: Štýl

en: Tabs
sk: Záložky

en: <None>
sk: <Žiadne>
