Open Atrium Styles (7.x-2.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Small
tr: Küçük

en: Large
tr: Büyük

en: Close
tr: Kapat

en: Buttons
tr: Düğmeler

en: Style
tr: Biçem (stil)

en: Tabs
tr: Sekmeler

en: Stacked
tr: Yığılı
