Open Atrium Styles (7.x-2.0-rc1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Small
cy: Bach

en: Large
cy: Mawr

en: Normal
cy: Cyffredin

en: Close
cy: Yn agos

en: Style
cy: Arddull

en: <None>
cy: <Dim>
