Open Atrium Styles (7.x-2.0-rc1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Small
kn: ಚಿಕ್ಕದಾದ

en: Large
kn: ದೊಡ್ಡದಾದ

en: Normal
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ

en: Close
kn: ಮುಚ್ಚು

en: Style
kn: ಶೈಲಿ

en: Tabs
kn: ಹಾಳೆಗಳು
