Open Atrium Styles (7.x-2.0-rc2) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Small
cs: Malý

en: Large
cs: Velký

en: Normal
cs: Normální

en: Close
cs: Zavřít

en: Buttons
cs: Tlačítka

en: Style
cs: Styl

en: Tabs
cs: Záložky

en: <None>
cs: <Nic>
