Open Atrium Styles (7.x-2.0-rc2) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Small
de: Klein

en: Large
de: Groß

en: Close
de: Schließen

en: Style
de: Darstellung

en: Inversed
de: Invertiert

en: <None>
de: - Keine -

en: Stacked
de: Gestapelt

en: Open Atrium Pane
de: Open Atrium Panel

en: Renders the pane for Open Atrium
de: Rendert das Panel für Open Atrium
