Open Atrium Styles (7.x-2.0-rc2) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Small
fa: کوچک

en: Large
fa: بزرگ

en: Normal
fa: عادی

en: Close
fa: بستن

en: Style
fa: سبک

en: <None>
fa: <هیچکدام>
