Open Atrium Styles (7.x-2.0-rc2) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Small
gl: Pequeno

en: Large
gl: Grande

en: Close
gl: Pechar

en: Buttons
gl: Botóns

en: Style
gl: Estilo

en: Tabs
gl: Lapelas
