Open Atrium Styles (7.x-2.0-rc2) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Small
he: קטן

en: Large
he: גדול

en: Normal
he: נורמלי

en: Close
he: סגירה

en: Buttons
he: כפתורים

en: Style
he: סגנון

en: Tabs
he: לשוניות

en: <None>
he: <ללא>
