Open Atrium Styles (7.x-2.0-rc2) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Small
id: Kecil

en: Large
id: Besar

en: Close
id: Tutup

en: Buttons
id: Tombol

en: Style
id: Gaya

en: Tabs
id: Tab
