Open Atrium Styles (7.x-2.0-rc2) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Small
is: Lítið

en: Large
is: Stórt

en: Close
is: Loka

en: Style
is: Stíll

en: Tabs
is: Flipar
