Open Atrium Styles (7.x-2.0-rc2) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Small
ja: 小

en: Large
ja: 大

en: Normal
ja: ノーマル

en: Close
ja: 閉じる

en: Buttons
ja: ボタン

en: Style
ja: スタイル

en: Tabs
ja: タブ

en: <None>
ja: <なし>
