Open Atrium Styles (7.x-2.0-rc2) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Small
uk: Мале

en: Large
uk: Велике

en: Normal
uk: Звичайне

en: Close
uk: Закрити

en: Buttons
uk: Кнопки

en: Style
uk: Стиль

en: Tabs
uk: Вкладки

en: Inversed
uk: Інвертоване

en: <None>
uk: <Нічого>
