Open Atrium Styles (7.x-2.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Small
ca: Petit

en: Large
ca: Gran

en: Close
ca: Tanca

en: Buttons
ca: Botons

en: Style
ca: Estil

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: <None>
ca: <Cap>
