Open Atrium Styles (7.x-2.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Small
da: Lille

en: Large
da: Stor

en: Close
da: Luk

en: Buttons
da: Knapper

en: Style
da: Typografi

en: Tabs
da: Faner

en: <None>
da: -Ingen-
