Open Atrium Styles (7.x-2.0) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Small
hi: छोटा

en: Large
hi: बढा

en: Normal
hi: सामान्य

en: Close
hi: बंद करे

en: Buttons
hi: बटन

en: Style
hi: अंदाज

en: Tabs
hi: टैब्स

en: <None>
hi: <कोई नहीं>
