Open Atrium Styles (7.x-2.0) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Small
hu: Kicsi

en: Large
hu: Nagy

en: Normal
hu: Általános

en: Close
hu: Bezár

en: Buttons
hu: Gombok

en: Style
hu: Stílus

en: Tabs
hu: Fülek

en: Inversed
hu: Fordított

en: <None>
hu: < Nincs >

en: Stacked
hu: Halmozott
