Open Atrium Styles (7.x-2.0) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Small
it: Piccolo

en: Large
it: Grande

en: Normal
it: Normale

en: Close
it: Chiudi

en: Buttons
it: Pulsanti

en: Style
it: Stile

en: Tabs
it: Schede

en: Inversed
it: Capovolto

en: <None>
it: <Nessuno>
