Open Atrium Styles (7.x-2.0) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Small
pl: Małe

en: Large
pl: Duże

en: Normal
pl: Zwykły

en: Close
pl: Zamknij

en: Buttons
pl: Przyciski

en: Style
pl: Styl

en: Tabs
pl: Zakładki

en: Inversed
pl: Odwrotność

en: <None>
pl: <Brak>
