Open Atrium Styles (7.x-2.0) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Small
ru: Маленький

en: Large
ru: Большой

en: Normal
ru: Нормальный

en: Close
ru: Закрыть

en: Buttons
ru: Кнопки

en: Style
ru: Стиль

en: Tabs
ru: Вкладки

en: Inversed
ru: Инвертировано

en: <None>
ru: <Нет>
