Open Atrium Styles (7.x-2.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Small
sv: Liten

en: Large
sv: Stor

en: Close
sv: Stäng

en: Buttons
sv: Knappar

en: Style
sv: Stil

en: Tabs
sv: Flikar

en: <None>
sv: <Ingen>
