Open Atrium Styles (7.x-2.1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Small
ar: صغير

en: Large
ar: كبير

en: Normal
ar: طبيعي

en: Close
ar: إغلاق

en: Buttons
ar: الأزرار

en: Style
ar: نمط

en: Tabs
ar: علامات التبويب
