Open Atrium Styles (7.x-2.1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Small
bo: ཆུང

en: Large
bo: ཆེན་པོ

en: Normal
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: Style
bo: བཟོ་ལྟ

en: Tabs
bo: ཤོག་བྱང

en: <None>
bo: <ཅི་ཡང་མེད་པ།>
