Open Atrium Styles (7.x-2.1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Small
el: Μικρό

en: Large
el: Μεγάλο

en: Normal
el: Κανονικό

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Buttons
el: Κουμπιά

en: Style
el: Στυλ

en: Tabs
el: Καρτέλες
