Open Atrium Styles (7.x-2.1) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Small
es: Pequeño

en: Large
es: Grande

en: Close
es: Cerrar

en: Buttons
es: Botones

en: Style
es: Estilo

en: Tabs
es: Pestañas

en: Inversed
es: Inversos

en: <None>
es: <Ninguno>
