Open Atrium Styles (7.x-2.1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Small
eu: Txikia

en: Large
eu: Handia

en: Normal
eu: Arrunta

en: Close
eu: Itxi

en: Buttons
eu: Botoiak

en: Style
eu: Estiloa

en: Tabs
eu: Fitxak

en: <None>
eu: <Ezer ez>
