Open Atrium Styles (7.x-2.1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Small
nl: Klein

en: Large
nl: Groot

en: Normal
nl: Normaal

en: Close
nl: Sluiten

en: Buttons
nl: Knoppen

en: Style
nl: Stijl

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: <None>
nl: - Geen -

en: Stacked
nl: Gestapeld
