Open Atrium Styles (7.x-2.1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Small
oc: Pichon

en: Large
oc: Grand

en: Close
oc: Tampar

en: Buttons
oc: Botons

en: Style
oc: Estil

en: Tabs
oc: Onglets
