Open Atrium Styles (7.x-2.0-rc1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Small
et: Väike

en: Large
et: Suur

en: Normal
et: Tavaline

en: Close
et: Sulge

en: Buttons
et: Nupud

en: Style
et: Stiil

en: Tabs
et: Sakid
