Open Atrium Styles (7.x-2.1) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Small
fi: Pieni

en: Large
fi: Suuri

en: Normal
fi: Normaali

en: Close
fi: Sulje

en: Buttons
fi: Painikkeet

en: Style
fi: Tyyli

en: Tabs
fi: Välilehdet

en: <None>
fi: <Ei valintaa>

en: Stacked
fi: Pinottu

en: Open Atrium Styles
fi: Open Atrium tyylit

en: Open Atrium Pane
fi: Open Atrium paneeli
