Open Atrium Styles (7.x-2.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Small
ro: Mic

en: Large
ro: Mare

en: Close
ro: Închideți

en: Buttons
ro: Butoane

en: Style
ro: Stil

en: Tabs
ro: Taburi
