Open Atrium Styles (7.x-2.1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Small
ta: சிறியது

en: Large
ta: பெரியது

en: Close
ta: மூடு

en: Buttons
ta: விசைகள்

en: Style
ta: பாணி

en: Tabs
ta: தாவல்கள்
