Open Atrium Styles (7.x-2.1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Small
vi: Nhỏ

en: Large
vi: Rộng

en: Normal
vi: Bình thường

en: Close
vi: Đóng

en: Style
vi: Kiểu dáng

en: <None>
vi: <Không>
