Open Atrium Theme (7.x-2.0) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Text color
be: Колер  тэксту

en: Link color
be: Колер спасылак

en: Slate
be: Спіс

en: Main background
be: Асноўны фон

en: Sidebar background
be: Фон сайдбару

en: Sidebar borders
be: Межы сайдбару

en: Footer background
be: Фон футэру

en: Plum
be: Слівавы

en: Firehouse
be: Агністы дом (Firehouse)

en: Ice
be: Лёд
