Open Atrium Theme (7.x-2.0) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Text color
et: Teksti värvus

en: White
et: Valge

en: Link color
et: Lingi värvus

en: Slate
et: Paekivi hall

en: Main background
et: Peamine taust

en: Sidebar background
et: Külgriba taust

en: Sidebar borders
et: Külgriba äärised

en: Footer background
et: Jaluse taust

en: Plum
et: Ploomililla

en: Firehouse
et: Tuletõrje

en: Ice
et: Jää
