Open Atrium Theme (7.x-2.0) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Text color
he: צבע הטקסט

en: White
he: לבן

en: Link color
he: צבע קישור

en: Copyright
he: זכויות יוצרים

en: Slate
he: צפחה

en: Main background
he: רקע ראשי

en: Sidebar background
he: רקע איזור צידי

en: Sidebar borders
he: גבולות איזור צידי

en: Footer background
he: רקע כותרת תחתונה

en: Plum
he: שזיף

en: Firehouse
he: תחנת כיבוי אש

en: Ice
he: קרח
