Open Atrium Theme (7.x-2.0) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Content
hi: सामग्री

en: Text color
hi: पाठ रंग

en: Link color
hi: लिंक रंग

en: Copyright
hi: कॉपीराइट

en: Slate
hi: पटिया

en: Main background
hi: मुख्य पृष्ठभूमि

en: Sidebar background
hi: साइडबार पृष्ठभूमि

en: Sidebar borders
hi: साइडबार बॉर्डर्स

en: Footer background
hi: पाद पृष्ठभूमि

en: Plum
hi: बेर

en: Firehouse
hi: फायरहाउस

en: Ice
hi: बर्फ़
