Open Atrium Theme (7.x-2.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Text color
pt: Cor do texto

en: Link color
pt: Cor das ligações

en: Main background
pt: Fundo principal

en: Sidebar background
pt: Fundo da barra lateral

en: Sidebar borders
pt: Margens das barras laterais

en: Footer background
pt: Fundo do rodapé
