Open Atrium Theme (7.x-2.0) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Text color
sk: Farba textu

en: Theme Settings
sk: Nastavenia témy vzhľadu

en: White
sk: Biela

en: Link color
sk: Farba odkazu

en: Main background
sk: Hlavné pozadie

en: Sidebar background
sk: Pozadie postranného stĺpca

en: Sidebar borders
sk: Okraje postranného stĺpca

en: Footer background
sk: Pozadie päty

en: Drupal is a registered trademark of Dries Buytaert.
sk: Drupal je registrovaná ochranná známka spoločnosti Dries Buytaert.
