Open Atrium Theme (7.x-2.0) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Text color
sv: Textfärg

en: White
sv: Vit

en: Link color
sv: Länkfärg

en: Blue Lagoon
sv: Blå lagun

en: Slate
sv: Skiffer

en: Main background
sv: Huvudbakgrund

en: Sidebar background
sv: Bakgrund för sidospalt

en: Sidebar borders
sv: Kant för sidospalt

en: Footer background
sv: Sidfotens bakgrund

en: Plum
sv: Plommon

en: Firehouse
sv: Brandstation

en: Ice
sv: Is
