Open Atrium Theme (7.x-2.1) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Text color
da: Tekstfarve

en: White
da: Hvid

en: Link color
da: Linkfarve

en: Main background
da: Baggrund

en: Sidebar background
da: Sidebar baggrund

en: Sidebar borders
da: Sidebar rammer

en: Footer background
da: Footer baggrund

en: Plum
da: Blommefarvet

en: Firehouse
da: Brandstation

en: Ice
da: Is
